Blog MegaStroje

Wiosenne inspiracje przebrań dla dzieci

2018-04-11 15:54:00

Za oknami wiosna, pora zatem pomyśleć o zabawach na świeżym powietrzu! Mamy dla Was kilka pomysłów na oryginalne przebrania dla dzieci, dzięki którym kinderbal czy codzienna rodzinna zabawa w ogrodzie będzie jeszcze weselsza!Jak wykonać lampion z dyni na Halloween?

2016-10-20 16:41:53

Lampion wykonany z dyni jest najbardziej charakterystyczną dekoracją podczas Halloween. Przygotowanie lampionu z dyni nie wymaga szczególnych umiejętności czy precyzji – potrzebna jest odrobina dobrych chęci i czas. Zapewniamy, iż wykonywanie lampionu z dyni to doskonała zabawa oraz wspólne zajęcie, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.Kilka cennych porad, jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński

2015-07-15 00:18:39

Wieczór panieński to dla przyszłej panny młodej prawdopodobnie jedna z najważniejszych imprez w życiu, trzeba więc naprawdę wyjątkowo go przygotować. Pomysłów na to, jak zorganizować wieczór panieński jest mnóstwo. Grunt, by dobrać atrakcje zgodnie z preferencjami panny młodej.

Jak zorganizować imprezę dla dzieci w stylu pirackim?

2015-07-15 00:14:55

Jeśli zastanawiasz się, jak ciekawie urządzić przyjęcie dla swojego dziecka, np. z okazji urodzin, świetnym pomysłem jest impreza w stylu pirackim. Jeżeli przygotujesz ją zgodnie z naszymi wskazówkami, możesz mieć pewność, że wszyscy uczestnicy zabawy będą zachwyceni! Pora wypłynąć na szerokie wody fantazji. Ahoj!Impreza dla dzieci w stylu Dzikiego Zachodu. Jak ją urządzić, by zachwycić wszystkich małych gości?

2015-07-15 00:11:17

Pierwszym, podstawowym punktem każdej imprezy tematycznej są przebrania, każdy z obecnych musi więc mieć na sobie strój rodem z Dzikiego Zachodu. Niech dzieciaki wyposażą się w przebrania kowbojów i kowbojek, Indian i szeryfów. Nie może zabraknąć także podstawowych akcesoriów, takich jak rewolwery, kowbojskie kapelusze i chusty. Możesz też zaopatrzyć się w farbki do malowania twarzy i wszystkie dzieci odpowiednio ucharakteryzować, z pewnością będą zachwycone!Jak zorganizować imprezę w stylu egipskim?

2015-07-15 00:03:34

Egipcjanie doskonale wiedzieli, jak powinna wyglądać dobra impreza, dlaczego więc nie mielibyśmy zaczerpnąć czegoś z ich zabaw? Śmiało, urządźcie party w stylu egipskim. Z pewnością będzie gorąco!Do stu tysięcy beczek zjełczałego rumu! Ale impreza!

2015-07-14 23:58:38

Piracka banda nie należy do najsympatyczniejszego towarzystwa. Pije rum, śpiewa na całe gardło, grabi i torturuje. Tacy właśnie będziemy i my na planowanej imprezie. Odrzućmy swoje dobre maniery i stańmy się na tę jedną noc nieokiełzani. Udajmy się w piracki rejs i nawet nie ważmy się używać kotwicy. Płyńmy przed siebie, pomimo najstraszniejszego sztormu!Kilka pomysłów na imprezę hawajską

2015-07-14 23:57:06

Organizując imprezę w hawajskim stylu, najpierw zadaj sobie jedno, podstawowe pytanie: z czym kojarzą Ci się Hawaje? Oczywiście ze słońcem, palmami, kolorowymi drinkami, mnóstwem kwiatów i powiewem morskiej bryzy... ach...Pokój! Miłość! Impreza!

2015-07-14 23:54:39

Szalone lata 70. to motyw chętnie wykorzystywany przez imprezowiczów na całym świecie. Hipisowska impreza to świetna opcja na udaną zabawę oraz niezapomniane wrażenia. Przenieśmy się na jedną noc w erę spodni dzwonów oraz kwiecistych koszul i poczujmy się wolni jak nigdy dotąd.1 2 3